Podmínky užívání mé grafiky

6. května 2012 v 17:16 | Luss |  Grafika
Na mém blogu zatím moc grafiky nenajdete ale slibuju vám že se to do konce měsíce zlepší.


Grafika na mém blogu je přísně zakázaná kopírovat pokud neuvedete zdroj ( http://graphic-luss.blog.cz/ ) budete hlášeni službě blog.cz. Pokud moje grafika má zdroj nemusíte uvádět zdroj ale nesmíte zdroj mazat, upravovat! Tohle poškození mé grafiky je opět nahlášeno!

Můj blog vítá pouze je ty návštěvníky kteří mluví slušně, nespamují...a podobné věci. Návštěvníci co budou mluvit vulgárně, budou mě spamovat blog komentářema nebo mi vyhoržovat ihned blokuji a opět nahlašuji služně blog.cz.

Fotografie jsou mojí tvorbou pokud u nich nebo pod fotografií či nad ní bude naspáno " © ......." je moje tvorba a nemáte právo kopírování. Pouze v případě se zrojem nebo pokud vám to nedovolím ( pokud by jste potřebovali do prezentací ..atd. je možnost domluvi..).

Layouty které budou zde na blogu budou mít na sobě napsáno " náhled " znamená to tedy že si layout nemůžete přivlastňovat. Pokud by jste s ho chtěli nastavit sami musíte mít mé svlolení ! Bez svolení opět hlásím. Omlouvám se ale chráním si svá práva!

Grafika dá práci ( pochopí hlavně ti co se té grafice věnují ) a nedělám to pro trapné lidi co to umí jen zkopírovat! Takže pokud se rozhodneš kopírovat pouze s odkazem na viditelném místě!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama