Květen 2012

Fotografie | pampeliška

19. května 2012 v 13:03 | Luss |  Když fotím
Ahoj :) omlouvám se za to že jsem tu dlouho nebyla ale neměla jsem čas. Všechny designy budou hotovy do příštího pátku jelikoř teď nemám čas a za hoďku jdu ven :)) Dneska bude grafika v 18:00


Oddělovače 0.1

6. května 2012 v 17:55 | Luss |  Oddělovače
Mám tu první oddělovače :) Doufám že se vám budou aspoň trošku líbit :)) Pokud si je chceš kopírvat přečti si první pravidla užívání. Ráda bych se vás zeptala na váš názor. Líbí se vám tyhle oddělovače? :)


Volný článek.

6. května 2012 v 17:28 | Luss |  Ostatní & Články

Jelikož mám blog chvílu a už jsem musela matzat už dost komentářů s blobými kecama tak jsem se rozhodla založ tenhle článek. Doufám že vám vyhovím a nebudete psat už jinde. Pokud přesto napíšete ( kdokoliv 5x. ) tak tento článek uzavírám a všechny co potom napíšou reklamu kamkoliv blokuji .Podmínky užívání mé grafiky

6. května 2012 v 17:16 | Luss |  Grafika
Na mém blogu zatím moc grafiky nenajdete ale slibuju vám že se to do konce měsíce zlepší.


Grafika na mém blogu je přísně zakázaná kopírovat pokud neuvedete zdroj ( http://graphic-luss.blog.cz/ ) budete hlášeni službě blog.cz. Pokud moje grafika má zdroj nemusíte uvádět zdroj ale nesmíte zdroj mazat, upravovat! Tohle poškození mé grafiky je opět nahlášeno!

Můj blog vítá pouze je ty návštěvníky kteří mluví slušně, nespamují...a podobné věci. Návštěvníci co budou mluvit vulgárně, budou mě spamovat blog komentářema nebo mi vyhoržovat ihned blokuji a opět nahlašuji služně blog.cz.

Fotografie jsou mojí tvorbou pokud u nich nebo pod fotografií či nad ní bude naspáno " © ......." je moje tvorba a nemáte právo kopírování. Pouze v případě se zrojem nebo pokud vám to nedovolím ( pokud by jste potřebovali do prezentací ..atd. je možnost domluvi..).

Layouty které budou zde na blogu budou mít na sobě napsáno " náhled " znamená to tedy že si layout nemůžete přivlastňovat. Pokud by jste s ho chtěli nastavit sami musíte mít mé svlolení ! Bez svolení opět hlásím. Omlouvám se ale chráním si svá práva!

Grafika dá práci ( pochopí hlavně ti co se té grafice věnují ) a nedělám to pro trapné lidi co to umí jen zkopírovat! Takže pokud se rozhodneš kopírovat pouze s odkazem na viditelném místě!

Objednej si Oddělovače

6. května 2012 v 12:28 | Luss |  Objednej si

Chceš oddělovač?

Vyplň přihlášku do komentářů :

1. Jméno
2. blog
3. s čím
4. barvy
5. doplňky ( co si k tomu přeješ např. na to text..)

PRAVIDLA:

1) nebudeš mazat zdroj
ukázka: ↓
( z mojí starší tvorby) ↑↑
Z MOJÍ NOVĚJŠÍ TVORBY ↑↑

Objednej si Design

5. května 2012 v 21:35 | Luss |  Objednej si


Chceš nový design?

Vyplň přihlášku do komentářů :


1. Jméno
2. blog
3. s čím
4. jak si to představuješ ( můžeš i přiložit blog/ obrázek jak by jsi jsi to představovala)
5. barvy
6. dolňky ( popisky...)

PRAVIDLA:


1) nastavovat design budu já!
2) design nebudeš měnit ( musíš ho mít na blogu nejmíň po dobu 20dní )
3) nebudeš mazat zdroj !

* blogy nekradu. !

ukázka: ↓

...UPOZORŇUJI ŽE OBJEDNÁVKY SI VYBÍRÁM! ...


Nový blog..

5. května 2012 v 20:06 | Luss |  Quickies
Ahoj. :) Vítejte u nového blogu s názvem GRAPHIC-LUSS. Na tomto blogu čekejte plno grafiky :) Já doufám že si získám pár čtenářů hned na začátku :) Čekejte tu taky plno autorčiných keců atd. :D Design je vlastní tvorba a mě se celkem líbí ;) Mám blog i jeden autorský ale nebuho ho sem dávat. můžete mě znát s blogu http://grafika-lucienne.blog.cz/ . Který mě nebavil a navíc bycv musela začínat od znova :))PRO VÁS - ROZCESTNÍK

5. května 2012 v 19:52
...........
...........

Tumblr_m395h8mw0i1rumyfeo1_500_large

GRAPHIC - ROZCESTNÍK

5. května 2012 v 19:48
...........
...........
...........
...........
...........
...........
...........
¨
by. gormal

AUTORKA - ROZCESTNÍK

5. května 2012 v 19:32
...........
...........

Tumblr_m3jdtuf0ez1r60zhwo1_500_large